Čchi kung & Daoyin

„Objev svoji vnitřní sílu propojením těla a mysli ."

čCHI KUNG CO?

Čchi kung v překladu znamená “Umění pracovat s vlastní energií”. Tato energie mohou být emoce, myšlenky, ale také různé “nadpřirozené schopnosti”.  Jedná se o spojení pohybu, práce s dechem a především práce s myslí a vizualizací. Pomocí těchto technik dokážeme naslouchat svému tělu a dát mu, co potřebuje.

 

 

Staří, taoističtí mniši měli absolutní kontrolu nad svým tělem, dokázali harmonizovat orgány, koloběh krve a energie a předejít veškerým onemocněním. Naším cílem je cvičit a kultivovat vyrovnanou a silnou mysl i tělo. Kultivovat vnitřní klid a vnitřní sílu. 

hlavní benefity

Na úrovni mysli, těla i ducha

Většina technik pracuje jen na jedné, nebo dvou z těchto úrovní, v našich cvičeních všechny propojujeme a harmonizujeme

Vizualizace a kvantové léčení

Náš mozek pracuje s vizualizací stejným způsobem jako s realitou. Tímto uvědoměním a uměním, máme úžasnou schopnost léčit, silou naší mysli.

Parasympaticý nervový systém

V cvičení Qigongu pracujeme s aktivací parasympatického nervového systému, který nám pomáhá léčit traumata, chronická onemocnění a další.

ONDŘEJ SEDLÁČEK

“Meditaci i Čchi kung jsem studoval přímo v chrámech v Indii, Thajsku a následně v Číně. Žil a cvičil jsem s mnichy v pohoří Wudang a bylo mi předáno tisíce let staré učení ze šaolinských klášterů. Od té doby jej předávám dál a pomáhám lidem růst po stránce fyzické, psychické i duševní.

Poprvé jsem se setkal s meditací před 6 lety během studií v Dánsku a od té doby se hlouběji zajímám o východní techniky pro práci s myslí. Život v chrámu v Himalájích mě ale naučil, že kultivovat tělo je stejně důležité. Pokud jsme schopni tyto dvě činnosti propojit, přináší to exponenciální výsledky, pro tělo i mysl!

STŘÍPKY Z KURZŮ

Fotky z našich kurzů, setkání a festivalů..

TESTIMONIÁLY

Zkušenosti některých ze stovek nadšených studentů

aktuální události

online kurzy

pokud jste nenašli, co jste hledali, ale přesto cítíte, že to u nás je, spojte se s námi..