O NÁS
O NÁS

Buduj s námi společnost plnou zdravých,silných a srdečných mužů! 🔥

Společnost, kde se zranění netrestá, ale podrží mu prostor v přijetí proto, aby se mohlo zahojit. Společnost ve které jsme tady jeden pro druhého, ať už v oslavě, podpoře nebo i tvrdé a bolestivé zpětné vazbě. Protože to všechno potřebujeme k tomu žít v plné autenticitě a úctě k sobě i ostatním.
NAŠE MISE

Aby každý muž mohl poznat vnitřní svobodu a pevné duševní zdraví.

Abychom už nemuseli skrývat, co se v nás děje, co opravdu v životě chceme a cítíme. A abychom společně našli sílu a odvahu čelit našim strachům a stínům…a dost možná i tomu, čemu nemohli čelit naši předci a předáváme si z generace na generaci.

Náše přání je vidět kolem sebe silné a srdečné muže, kteří jsou ve službě společnosti. Muže, na které se mohou spolehnout naše ženy. Kteří jsou zdravími mužskými vzory pro naše děti. 

 

Víme, že cesta potlačování, viny a studu nefungovala a volíme cestu přijetí, zpětné vazby a společného růstu.

CREATOR & CEO

ONDŘEJ OHANA

Ondřej se věnuje vědomé/ zdravé maskulinitě od dob, kdy studoval v Dánsku (2015). Přes své vlastní fuck-upy si začal uvědomovat, že v některých věcech vina není na ostatních, ale ve spoustě věcech má nezdravé přesvědčení  programy. Po určité době za ním sami začali chodit muži a ptát se o pomoc, coaching atp.

 

 

Skrze zkušenosti jako život v Buddhistickém chrámu v Himalájích, život v komunitě v Thajsku, kde měl možnost se učit od světových psychologů, šamanů, terapeutů, prohloubil svou praxi a dovednosti ve vedení lidí k jejich nekompromisní autenticitě, narovnávání vzorců myšlení i chování.
Skrze designové metodiky je schopný vytvořit zkušenosti takové, které vytváří dlouhodobou a trvalou změnu.

 

Hlavní proudy, které ovlivňují jeho tvorbu a práci jsou Jungiánská psychologie (Shadow Work, Archetypy), Neuroleadership (David Rock) a Design Thinking. To vše propojuje s vlastními zkušenostmi ze života s mnichy v Himalájích i Wudangských horách a šamany po celém světě. 

 

Nyní studuje 2letý výcvik Somatic Sex Education a prohlubuje své znalosti v oblasti práce s tělem a sexuality.

tým facilitátorů

Byli jsme učeni k soupeření, k odsuzovaní. Jestli má někdo moc toto paradigma změnit, tak jsme to my, naše generace…

ne sami, ale společně!

ONDŘEJ

Designér, mentor a zakladatel brotherhoodu

MAREK

Umělec & kreativní duše

JANKO

Mág (nejen) za kamerou & podpora

VOJCY

Organizace a fotografie

GIVING BACK

Forma naší dobročinnosti je organizace kruhů pro chlapce 10-18 let.

Spoustě z nás samotných v dětství chyběly ty správné mužské vzory. Spoustě z nás chyběl prostor, kde bychom mohli být sami sebou a věděli jsme, že jsme v pořádku, že jsme dost, takoví jací jsme. Proto jsme se rozhodli z našich prostředků podpořit naše syny, naše následovníky a takový prostor vytvořit.